>

Mutabakat yapmanın en kolay yolu...

Zamandan %90 tasarruf.

Sıfır kağıt, toner, fax.

Şimdi yaptığınızdan daha ucuz.

 

slideshow-image slideshow-image slideshow-image slideshow-image

Sıkça Sorulan Sorular.

 

 • Nelerin mutabakatını yapabilirim?

  Kolaymutabakat.com sitesini kullanarak müşteri, satıcı ve personelleriniz ile cari hesap bakiye, avans, teminat ve yatırım bakiye mutabakatlarını, ayrıca BA-BS bildirimleriniz için karşı firma mutabakatları yapabilirsiniz.

 • Mutabakat daveti aldım. Mutabakata cevap vermek için ücret ödeyecek miyim?

  Kolaymutabakat.com sitesinden gelen mutabakat davetlerine site üzerinden vereceğiniz cevaplar için her hangi bir ücret ödemezsiniz.

 • Firma bilgilerimiz güvenli ortamda saklanıyor mu?

  En üst güvenlik standartlarıyla tasarlanmış sitede bilgileriniz güvenli ortamda tutulur. 128 Bit SSL güvenlik sistemi ile internet üzerinden güvenli data akışı sağlanmaktadır.

 • Şifremi unuttum. Nasıl yenisini edinebilirim?

  www.kolaymutabakat.com/sistem/hatirlat/ Linkini kullanarak şifre hatırlatma ekranına ulaşın. Ekranda görünen kodu, hesabınıza ait vergi numarasını ve e-posta adresinizi girin. Girdiğiniz vergi numarası ve e-posta adresinin eşleşmesi ve ekranda görünen kodun doğru girilmesi durumunda sistem yeni şifrenizi e-posta ile tanımlı e-posta adresinize gönderecektir.

 • Şifremi nasıl değiştirebilirim

  Şifrenizi Ayarlar --> Kullanıcı Ayarları menüsünü kullanarak değiştirebilirsiniz.

 • Kolaymutabakat.com'u kullanmak için sistem gereksinimi nedir?

  Sistem internete girebilen herhangi bir makina ile kullanılabilinir. Internet Explorer, Safari, Chrome, Firefox ve benzeri tarayıcılar ile sorunsuz çalışmaktadır.

 • Mutabakat sonuçlarını ne kadar geçikme ile izleyebiliyoruz?

  Mutabakat sonuçlarını an ve an online izleyebilir, sistem üzerinden raporları görüntüleyebilir isterseniz Excel'e indirebilirsiniz. Kolaymutabakat.com'un size sunduğu karşılaştırılmaz raporlama olanağının rahatlığını yaşayın.

 • Karşı taraftan gönderilen kaşe ve imzalı mutabakat mektuplarını nasıl göreceğim?

  Karşı taraftan fakslanmış geçmiş mutabakat mektuplarınız elektronik arşivde gelecekteki kullanımınız için hazır tutulmaktadır. Gelişmiş filtreleme ile çok kolay şekilde aradığınız mektuba ulaşabilir, ekranda görüntüleyebilir, pdf formatında elektronik kopyasını alabilir yada bastırabilirsiniz.

 • Siteyi kullanmak için eğitime ihtiyaç var mı?

  Kolaymutabakat.com hiç bir eğitime ihtiyaç duymadan çalışan kullanıcı dostu site tasarımına sahiptir. Her türlü sorunuz için site içerisinden bize e-posta gönderbilirsiniz. Destek ekibimiz çok hızlı bir şekilde size yanıt verecektir.

 • Mutabakat davetine yanıt vermeyen firmaları nasıl takip ediyorsunuz?

  Mutabakatlarınızı açık kaldığı sürece takip ediyor, yanıtlanmış mutabakatlar için muhatap firmaya mutabakat süresince hergün gönderdiğimiz hatırlatma mesajları ile sonuç almanıza yardımcı oluyoruz.

 •  Kolaymutabakat.com üzerinden mutabakat yapmak için ne yapmam gerekiyor?

Kolaymutabakat.com sitesi mutabakat işlemlerinizi daha hızlı, etkin ve ucuz yapmanızı sağlamak üzere tasarlanmış bir sitedir. Bu hizmetten üye olarak yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için destek@kolaymutabakat.com e-posta adresine mesaj atarak ya da 212-296 66 99 numaralık telefondan tanıtım isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede sizinle temas kuracaktır.

 •  Kolaymutabakat.com kullanımında ücretlendirme nasıl oluyor?

Kolaymutabakat.com'u kullandıkca ödeme yaparsınız. Mutabakat yapılan firma başına ücretlendirme yapılmaktadır. Kolaymutabakat.com'da üyelik, bakım, hizmet bedeli vb isimler altında ayrıca bir ücret talep edilmez. Ücret ve hizmet detayları için  destek@kolaymutabakat.com e-posta adresine mesaj atarak ya da 212-296 66 99 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 • Kolaymutabakat.com'a üye olduktan sonra kullanmadığım zamanlarda ödeme yapıyor muyum?

Kolaymutabakat.com'da yeni mutabakat yapmadığınız sürece herhangi bir ücret ödemezsiniz.